محل تبلیغات شما

من طرفدار مجازات يا استعفاي مسئولان در فجايع ملي نيستم. اين کارها دردي درمان نمي‌کند. حتي اعدام هم مشکلي از کسي حل نمي‌کند. سرنشينان هواپيماي اوکرايني زنده نمي‌شوند، تشييع کنندگان کرماني دوباره به دنيا برنمي‌گردند. فيلم پلاسکو هم برعکس نمي‌شود که آتشش خاموش شود. کاري کنيم که از اين به بعد اين اتفاق‌ها نباشند يا کمتر باشند. بر اين اساس:
از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي خواهش مي‌کنم قانوني تصويب کنند که از اين به بعد:
در فجايع ملي نه کسي استعفا بدهد نه کسي را عزل کنند و نه افراد خاطي احتمالي را به قوه قضائيه معرفي کنند و نه هيچ برخورد ديگري
فقط و فقط کساني مأمور باشند از صفر تا صد ماجرا را بشکافند و تا گاو و ماهي تحقيق کنند و بعد ريز به ريز اتفاقات و تحقيقات را به مردم اعلام کنند. دست کم يکبار مردم از نتيجه تحقيقات با خبر شوند. معلوم شود مشکل کجاست. قانون مشکل دارد؟ مجري قانون مشکل دارد؟ هر دو مشکل دارند؟ ضعف قانون داريم؟ کوتاهي شده است؟ بالاخره چي شد که اينجوري شد؟ ما حق داريم که بدانيم!
حتي پيشنهاد مي‌کنم اگر خاطي يا خاطيان احتمالي در مسير تحقيقات همکاري خوبي داشتند به آنها ترفيع و جايزه هم بدهيد. ولي همه چيز را واضح براي مردم بيان کنيد. راستي اگر اين قانون را تصويب کرديد برايش سقف زماني هم بگذاريد مثلا بگوييد تا شش ماه ديگر نتيجه اعلام شود. آن را به اطلاع ثانوي و تا وقتي تحقيقات تکميل شود و امثال آن واگذار نکنيد.

نيم دانگ از حکومت پيونگ يانگ

بچه مهندس تراز انقلاب اسلامي!

ما حق داريم بدانيم يا پيشنهاد يک قانون

هم ,تحقيقات ,يا ,مشکل ,کسي ,مردم ,را به ,کنند و ,اين به ,مشکل دارد؟ ,قانون مشکل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مجله ,مقاله,قالب طراحي سايت Lisa Ortiz مسعودفايل Christel Jack اطلاعات مهم Denzell Kimberly